Teamet

Det här är vi, teamet på ted&gustaf. Tillsammans skapar vi nytt, lär oss av gammalt, peppar och pushar varandra till att nå nya höjder.
Kanske är vi dina framtida kollegor eller team?

Portrait of Christoffer Sandell

Christoffer Sandell


CTO. Vår nyckelperson för att finna "hur" något ska lösas, alltid med ett öga på den snabbutvecklande teknologibransch vi befinner oss i. Allt till förmån för våra kunder. 

christoffer@tedgustaf.com

Lär känna Christoffer

Portrait of Sofia Öhrn

Sofia Öhrn


Utvecklare. Sofia arbetar med att ta fram sofistikerade innehållslösningar och är dedikerad till förenkla arbetet för redaktörer.

sofia@tedgustaf.com

Lär känna Sofia

Portrait of Gustaf Lindqvist

Gustaf Lindqvist


Grundare och strateg. Arbetar tillsammans med våra kunder för att formulera strategier och taktiker för att nå verkliga resultat och påverka på riktigt.

gustaf@tedgustaf.com

Lär känna Gustaf

Portrait of Patrik Totero

Patrik Totero


Projektledare. Sätter ribban högt. Känner till hur vi tar oss framåt med fokus på detaljerna och kvaliteten, med ett genuint engagemang för att uppnå resultat som spelar roll.

patrik@tedgustaf.com

Lär känna Patrik

Portrait of Rickard Linder

Rickard Linder


UX/UI-designer. Arbetar tillsammans med våra kunder för att ta fram alltifrån vad de bör erbjuda, hur de bör göra det och hur vi på bäst sätt levererar enligt de löften som gjorts.

rickard@tedgustaf.com

Lär känna Ric

Portrait of Jenny Gustafsson

Jenny Gustafsson


Operations. Våra kunder litar på att vårt team arbetar effektivt och till en hög standard. Jenny är hjälten som möjliggör för teamet att kunna ta sig framåt obehindrat.

jenny@tedgustaf.com

Lär känna Jenny

Portrait of Hannes Lindroos

Hannes Lindroos


Utvecklare. Med uthållighet, slit och en aldrig sinande beslutsamhet för att få saker gjorda på rätt sätt, förvandlar Hannes abstrakta idéer till konkreta implementationer.

hannes@tedgustaf.com

Lär känna Hannes

Portrait of Ted Nyberg

Ted Nyberg


Grundare och VD. Spenderar dagarna med arkitektur, strategi och implementation för att göra våra kunders primära digitala kanaler framgångsrika.

ted@tedgustaf.com

Lär känna Ted

Portrait of Dennis Rosén

Dennis Rosén


Utvecklare. Enorm analytisk förmåga och teknisk kompetens i toppklass gör Dennis till en katalysator för imponerande lösningar för vilken utmaning som helst.

dennis@tedgustaf.com

Lär känna Dennis

Medarbetare Linda

Linda Mohacsi


Utvecklare. Linda har lång erfarenhet av webbutveckling och utbildning inom CMS. Hon är kundorienterad och har sinne för detaljer.

linda@tedgustaf.com

Lär känna Linda

 

 

Martin Söderlund Ek

Martin Söderlund Ek


Utvecklare. Med djup teknikkunskap och en "allt är möjligt"-attityd överträffar Martin konsekvent förväntningar och sprider glädje bland dem han jobbar med.

martin@tedgustaf.com

Lär känna Martin

silhouette of a person

Är du vår nästa kollega?


Vi utökar vårt team för att stärka support, utveckling, analys, UX och strategi. 
Besök vår karriärsajt för att läsa mer.

Kontakta oss